laupäev, 1. aprill 2017

Kolmapäeva varahommikul anti teada, et täna on tööle minek varem, kella 10-ne paiku. 
Tegime mitmeid ettevalmistusi, inimesi väga söömas ei käinud, kuna sulgesime ka varem... ei saanudki aru, miks.
Sain teha vanillikastet taaskord, puhastasin kartuleid.
Täna ilmus kööki üks poiss, kes on poeg.
Poiss ja Alex hakkasid mängima mingit mängu, et pead loopima pudelit ja kui pudel õiget pidi maandub, põhi allpool, on võitja. Poisid läksid selle mänguga päris hoogu.. oleks isegi saanud ühe väikse põksu selle pudeliga. 
Samuti jälgisin kuidas tehti taldrikuid ja kui tuleb tšekk: Cafe Gourmet, siis juba tean, mida teha... väiksed edusammud.
Teeks teisigi tšekke, kuid kui sinna on midagi kirjutatud, siis on minu jaoks täiesti must maa, pluss kunagi ei tea, millal midagi tahetakse. Tuleb teisest köögi otsast mingi kraaksatus, et midagi vaja teha, siis otsitakse magustoidute tšekkide puntrast see õige ja hakatakse tegema. 


Peale tööpäeva suundusin Supermarketisse, et natukenegi jalutada suuepärase ilmaga. Jah, taaskord on õues väga ilus ilm ja soojakraadid 20+. 
Nägin silmanurgast, et Itaalia veinidel on mingi kampaania ja läksin uurima. 
Endale ostsin kohaliku veini, mis oli hea hinnaga.
Leidus veinipudeleid, mis on 1.5 liitrised.


Kodutarvete osakonnas jäi silma miniostukorv ehk puuviljakorv.


Marketis on lett, kus on salatitel niisutaja, et taimed ära ei närbuks.
Neljapäeval sain taaskord teha saiakesi, mida pärast rummisiirupis immutada. 
Teise satsi sain samamoodi teha aga siis midagi läks pekki, kuna ei kerkinud.. ma juba mõtlesin, et mina midagi keerasin untsu aga selgus, et pärmil oli midagi viga olnud.
Sain tegeleda ka broilerikoibadega. pidin üleliigse osa ära lõikama ning maitsetama.
Tuli välja, et Therryl on sünnipäev ning muidugi anti igaühele veiniklaasid kätte.
Sellepärast eile sai niipalju ettevalmistusi tehtud, kuna õhtul tuleb sünnipäevapidu.Taaskord on ilm super ning mõtlesin, et lähen teen pikema jalutuskäigu. Silma on jäänud üks parginurk. 
Park ise oli väga väga suur ning suundus täiesti linnast välja. Käisin rada mõned kilomeetrid ning suundusin tagasi, väga kaugele ei soovinud minna ning kiirtee paistis kaugemalt vastu.
Võib ka niimoodi tagastanget kinnitada... Jalutasin kokku kaheksa kilomeetrit, tundub, et see on tavaline maa, mida saab enam-jaolt maha jalutatud. 
Lõpetasin jalutuskäigu ühes kodutarvete poes ning uurisin koogi valmistamise tarvikuid, siin on siiski paljud asjad odavamad ning sain endale soetatud paar vormi, leeklambi ja ühed vardad, mis on restoranides toiduserveerimisel päris populaarsed. Samuti soetasin endale kivist taldrikud, mis on ülimalt lahedad.
Hiljem peatusin ühe kohviku ees ning tellisin endale ühe magusa koogikese. 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar